Emlak Marketi - www.EmlakMarketi.com

EMLAK MARKETİ NEDİR?

Türk Emlakçılığında Devrim

EmlakMarketi.com Sistemi merkezi ABD’de bulunan ve emlak sistemleri araştırma ve geliştirme konularında çok geniş bilgi ve tecrübesi olan "American MLS Systems"la işbirliği yaparak ABD'de ve Avrupa’nın birçok ülkesinde emlakçılar tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve MLS (Multiple Listing Service) olarak adlandırılan emlak pazarlama, emlak portföyü yönetme ve emlakçılar arası işbirliği (paslaşma) sisteminin daha gelişmiş versiyonunu Türkiye’ye getirmiştir.

EmlakMarketi.com Sistemi üye emlakçılar arasında güvenli bir “paslaşma” ortamı yaratmıştır. EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar, EmlakMarketi.com Sistemi'nde "Paslaşılabilir" diye işaretlenen tüm emlakları, EmlakMarketi.com Sistemi paslaşma kuralları çerçevesi içerisinde gösterebildikleri, satabildikleri ve kiraya verebildikleri için, emlak alan, satan, kiralayan ve kiraya verenlerin emlakçı emlakçı dolaşmasına son verilmiştir.

EmlakMarketi.com Sistemi bir emlak pazarlama şirketi değildir. EmlakMarketi.com Sistemi Türkiye’de emlakçılık hizmetleri veren tüm emlak şirketlerine yönelik bir servis vermektedir. EmlakMarketi.com Sistemi, "Turyap", "Re/Max" gibi zincir emlak şirketleri üyelerine olduğu gibi herhangi bir zincir sisteminden bağımsız çalışan tüm emlakçılara da açıktır.

Emlak Alım ve Satımında Büyük Kolaylık 

EmlakMarketi.com Sistemi emlak almak/satmak ve emlak kiralamak/kiraya vermek isteyenlere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçıların tüm emlakları tek bir internet Web sitesi (www.EmlakMarketi.com) veri tabanında toplanarak, emlak arama işi birkaç "tıklamaya" indirgenmiştir. Satılık ve kiralık emlak arayanların internette site site dolaşmasına son verilmiştir.

EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar, emlak almak veya kiralamak için ofislerine gelen müşterilerine hem kendi portföylerindeki emlakları sunabilmekteler, hem de diğer EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçıların portföylerinde "Paslaşılabilir" olarak işaretledikleri emlakları sunabilmekteler. Başka bir deyişle, EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar, emlak almak isteyen müşterilerine hiçbir emlakçının tek başına sunamayacağından daha geniş bir portföy sunabilmekteler. Emlak almak istediğinizde, EmlakMarketi.com Sistemi üyesi bir emlakçıyla çalışarak emlakçı emlakçı dolaşmak külfetinden kurtulunuz.

EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar, emlak satmak veya emlak kiraya vermek için ofislerine gelen mal sahiplerinin emlaklarını EmlakMarketi.com Sistemi'ndeki kendi portföylerine koydukları gibi, mal sahiplerinin onayı ve izni ile emlağı EmlakMarketi.com Sistemi’nde "Paslaşılabilir" diye işaretleyebilmekteler. Başka bir deyişle, bir mal sahibi olarak emlağınızı EmlakMarketi.com Sistemi üyesi bir emlakçı aracılığı ile satışa/kiraya vermeniz ve sistemde "Paslaşılabilir" diye işaretlenmesi halinde, emlağınız o bölgedeki tüm üye emlakçılar tarafından gösterilebilmektedir, satılabilmektedir ve kiraya verilebilmektedir. Emlağınızı EmlakMarketi.com Sistemi üyesi bir emlakçı ile satışa/kiraya koyarak emlakçı emlakçı dolaşmaktan, bölgedeki tüm emlakçılara anahtar vermekten kurtulunuz.

EmlakMarketi.com Üyeleri İle İş Yapınız

Emlak almak veya kiralamak istiyorsanız ana sayfadaki arama parametrelerini seçiniz, istediğiniz şartları sağlayan emlakların listesini çıkarınız ve emlakları satışa koyan emlakçılarla direkt olarak temasa geçiniz. 

Emlak satmak istiyorsanız “Üye Emlakçılar Listesi” linkine tıklayınız, satışa veya kiraya vermek istediğiniz emlağın bulunduğu bölgeye yakın bir üye emlakçı ile temasa geçiniz. Satışa veya kiraya vermek istediğiniz emlağın bulunduğu bölgeye yakın üye bir emlakçı yoksa, emlağınızın bulunduğu bölgede bir emlakçı ile temasa geçip EmlakMarketi.com Sistemi üyesi olmaları halinde emlağınızı satışa/kiraya koymak istediğinizi belirtiniz.

Bu sitenin adresini tanıdıklarınıza ve dostlarınıza haber veriniz.

Emlak Marketi sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ana Sayfa | Üye Emlakçılar Listesi | Kullanım Kılavuzu | Posta Kutusu | Üye Emlakçı Girişi
Parametrelerle Emlak Ara | Numarasıyla Emlak Göster
EmlakMarketi.com Nedir? | EmlakMarketi.com'a Üyelik | EmlakMarketi.com'dan Haberler | Şirket Bilgileri

Copyright © 2001 - 2023 EmlakMarketi.com. Tüm hakları saklıdır.
E-posta: EM@EricNur.com